Swiss Army  |  SKU: CY-SWISS30
Swiss Army® Genuine Watch Cases CY-SWISS30
Shipping calculated at checkout.
Delivery and Shipping
Description
32.60 mm plastic/metal combination with metal case-back (gasket not included) 30.00 mm chrome and black top bezel, 8.60 mm overall thickness/height, 2.00 mm case tube, 23.40 mm x 1.50 mm thick flat mineral crystal (with black gasket), 16.00 mm strap/brace